Tajemství draka Stříbrňáka v Hradci Králové

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 23. 08. 2020
9:00 - 14:00

Místo konání
Stříbrný rybník, Hradec Králové

Kategorie ne Kategorie


V jednom kouzelném lese hned za sedmero borovicemi a starým bukem se rozkládá dračí království plné roztodivných pohádkových bytostí. Odhalte tajemství místního DRAKA STŘÍBRŇÁKA spolu s námi 🙂
Zážitkový den pro celou rodinu, kde na vás čeká 10 pohádkových stanovišť, kde potkáte kouzelné bytosti (např. Manku a Rumcajse, vodníky, ježibabu a ježidědka v perníkové chaloupce, atp.)

Děti obdrží mapku a na stanovištích se vnoří do dračí říše, potkávají pohádkové bytosti, tvoří společně s rodiči, plní jednoduché úkoly a užívají si les. Odměnou jim budou razítka do pohádkové karty, dračí odměna na konci a báječně strávený den s rodinou v čistém lesním prostředí.

Určeno pro děti od 0 do 10 let. Horní hranice není závazná. Akce probíhá za každého počasí od 9.00 do 14.00 hod.

Vstupné:
předprodej: 120 Kč/osoba (děti do 1,99 let zdarma bez nutnosti rezervace)
na místě: 150 Kč/osoba (děti do 1,99 let zdarma bez nutnosti rezervace)

Vstupenky zde:bit.ly/38GUL1h

Časy rezervací jsou od 9.00 do 13.00. Rezervace je vázaná na platbu. Od 13.00 do 14.00 je možné přijít bez rezervace a vstupenky koupit na místě.

Start a cíl: Stříbrný rybník v Hradci Králové (hlavní vstup do areálu kempu) zastávka autobusu č. 11 a 17 Stříbrný rybník. Děti půjdou s rodiči okruh v lese. Délka trasy cca 3,5 km. Trasa je sjízdná i s kočárkem.

Parkování a doprava: Využijte parkoviště u Stříbrného rybníka. Díky omezenému počtu parkovacích míst prosíme účastníky, aby na start došli nebo dojeli na kole. Start je blízko městského okruhu v lese. Je možné dojet také městskou dopravou bus č. 11 a 17.

GPS (start Pohádkové cesty):

Vstupné vracíme do 10. 8. 2020. Po tomto datu už vám nezbude nic jiného, než vstupenky vyšmelit ;-).

Za děti ručí jejich rodiče, příp. zletilý doprovod.

Pořádají: