Strolleringové Závody kočárků s ČPZP

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 28. 03. 2015
14:00 - 17:00

Místo konání
Malý jez

Kategorie ne Kategorie


Datum konání závodů: 28. března 2015Strollering2015

Přesné místo konání závodů: Malý jez (Havlíčkova kolonie) v ČB

Časové rozvržení: akce začíná ve 14hod doprovodným programem, samotné závody pak odstartují v 15hod

Startovné: 50 Kč za soutěžící kočárek (startovné se hradí na místě) a výtěžek poputuje na Pohádkovou cestu: 22. 5. 2015 (Malý jez)

HLAVNÍ soutěžící kategorie: závody maminek, závody tatínků, závody celých rodin (2 členové rodiny se při závodech drží za madlo kočárku současně)
ZÁVODÍ SE VE SPORTOVNÍ CHŮZI, NE BĚHU! Tj. jedná se o absolutně bezpečné závody:)

VEDLEJŠÍ kategorie: závod dětí na odrážedlech
můžete se těšit na: doprovodný program pro děti od DC Mláďátka

předpokládaný konec akce: cca v 17hod

V sobotu 28. března přesně v 15 hodin odstartují po celé České republice v pořadí již čtvrté Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem. Tento den bude patřit všem aktivním maminkám a tatínkům, kteří se sejdou na několika desítkách míst po celé ČR, aby změřili síly v této netradiční disciplíně.

Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Na každý “rozchod” budou dohlížet rozhodčí, jejichž úkolem je kontrolovat především regulérnost stylu chůze, jelikož právě ta je předmětem závodů.

Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD.

Pro soutěžící jsou připraveny vždy 3 hlavní kategorie závodů: pro maminky, pro tatínky a pro celé rodiny, kdy je třeba, aby se dva členové rodiny drželi madla kočárku současně. Součástí závodů bude na každém místě jejich konání také doprovodný program určený především pro nejmladší účastníky závodů, naše děti.

Celá akce také částí symbolického startovného
podpoří určitou neziskovou organizaci – organizátoři Závodů kočárků tak mohou v daném místě konání podpořit právě tu svou místní organizaci či jedince. Za Prahu poputuje výtěžek ze startovného do neziskové organizace Centrum Paraple.

Zdroj: TZ 4. ročník závodů kočárků

 

Bookings

Rezervace jsou uzavřeny.